Hama uRage MMORPG – Recenzia

Táto už na pohľad nezvyčajná myš hneď zaujme svojím počtom tlačidiel, ktorých je 18.

00113730abx6

Väčšina ľudí si práve teraz asi láme hlavu na čo je komu tak veľa tlačidiel avšak ako aj samotný názov myši naznačuje, myš bola navrhnutá pre MMORPG hráčov, avšak je vhodná pre omnoho širšie spektrum ľudí, viac k tomuto si povieme neskôr.

5633583_2

Najprv niečo o samotnej konštrukcií, myš padne do ruky ako uliata vďaka ergonomickému dizajnu.

Obsahuje vysoko citlivý optický senzor od spoločnosti Avago, vďaka čomu má až 4000 dpi (možnosť prepínať).Ďalej myš používa spínače (gombíky) od firmy Omron (TOP výrobca spínačov) čo zaručuje dlhú životnosť a okamžité reakcie. Zo spodku má teflonové klzáky vďaka ktorým Vám po podložke pôjde ako po masle. Ak ste zvyknutý na ťažšie myši, tak nezúfajte, lebo zároveň má táto myš systém so sadou závaží, aby ste si vedeli doladiť jej váhu presne podľa potreby.

00113730awx

Teraz však tá najzaujímavejšia a zároveň najpraktickejšia vec, softvér. Samozrejme, že sa myš na použiť aj bez neho, ale nie na plno. Po inštalácií softvéru si viete nie len presne doladiť farbu, ale aj čo má, ktoré tlačidlo robiť. Hráčov poteší, že je tu podpora pre makrá, avšak tie využije asi každý hneď ako im príde na chuť. Používate dáke klávesové skratky až príliš často, napríklad CTRL+C a CTRL+V? Na toto práve použijete programovateľné gombíky, stačí si vybrať niektorý gombík a následný nastaviť aby pri jeho potlačení sa ako-keby potlačila daná kombinácia kláves.

Ak používate grafické, video-editovacie, office alebo iné programy, tak všetky vaše často používané skratky viete naprogramovať. Ak používate viacero aplikácií, nezúfajte, lebo myš má podporu až na 5 profilov medzi ktorými sa dá hocikedy prepínať.

Hama uRage MMORPG týmto pádom určite odporúčam hráčom RPG ale aj ľudom čo si chcú uľahčiť prácu na počítači.

O autorovi
Ferdinand Svitek Administrátor / Redaktor / Technik / Predajca

Pridaj komentár

Meno *
Email *
Adresa webu